Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » FAQ » Pewne Warsztaty

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Może nie jest to post promujący Warszat , ale sklep internetowy zprzedający ciut lepsze i drozsze oleje niz normalnie są w ofercie w wiekszosci polskich sklepów.

Jezeli ktoś byłby zainteresowany troche drozszymi olejami takich marek jak Amsoil , Millers to polecam ze skorzystania z oferty sklepu internetowego http://www.zmienolej.pl . Sklep prowadzi kolega forumowy z czasów jeszcze jak często udzielałem sie na róznych forach związanych z marką Toyota o nicku Croom. Udziela się tez na róznych innych forach więc pewnie może niektórzy będą go znac.

Ci co znają oleje Amsoil to nie trzeba ich im przedstawiac , Ci co nie znają to mogą latwo poznac (wystarczy wpisać w google Amsoil) ;). Amsoil to marka z USA jednego z Najlepszych oleji silnikowych/przekładniowych na świecie , to klasa sama w sobie. Niestety cenowo moze odstraszyc ale na pocieszenie mogę dodać ze jeszcze niedawno ten olej nie był w oficjalnej dystrybucji w PL i byl niedostepny, a jak pojawiał się w PL to byl dwa razy drozszy jak teraz jest. Marka może mało znana w PL ale z czystym sumieniem mogę polecic te oleje. Pierwszy raz z marką Amsoil się spotkałem w 2005 roku , z poczatku podchodziłem do niej niezbyt przychylnie ,samo opakowanie 5-cio litrowe nie bylo jakoś nadwyraz reprezentacyjne , ale nie szata zdobi olej ;).

Takze jak ktoś zainteresowany zakupem oleji takich marek między innymi jak:

-AMSOIL
-MILLERS OILS
-FUSCH

to smiało może skorzystac z ofert tego sklepu.

Obrazek

Jak ktoś jezdzi na 5w40 to polecam z czystym sumieniem AMSOIL 5W40 100% Synthetic European Engine Oil , do diesli latających na 10w40 kolega polecał mi Fuchsa UNIMAX PLUS. Ale sprzedajacy słuzy zawsze dobrą radą i doradzi dobry olej osobie zainteresowanej :).

Obrazek
Obrazek
Obrazek

To ja się dołącze z ofertą firmy XENUM. Firma z Belgii i tylko stamtąd pochodzą produkty. Oleje bardzo dobrej jakości dla sportu ( i nie tylko ) i inna chemia. Dla wybrednych estetów może być olej w kolorze zwykłym ( bursztynowym ) jak również czarnym ( z grafitem ) oraz białym ( z ceramiką ) :)
Sam leje to od 2-3 lat do swoich aut + różne dodatki ( grafit i ceramika ). We współczesnych silnikach, w których nagminnie zacierają się panewki, a korby wychodzą bokiem mysle, że częste zmiany + maksymalnie dobre smarowanie to jedyne co możemy zrobić aby pojeździć jak najdłużej.
Jeszcze jedną zaletą tych produktów jak dla mnie jest to, że mam je na wyciągnięcie ręki bo osobiście znam importerów i warszawskiego dystrybutora mam "pod nosem". Więc oczywiście jestem również w stanie dla forumowiczów zorganizować rabaty.
Z ofertą można się zapoznać tu http://www.autoxen.pl

Załączniki:
xenum_logo.jpg
xenum_logo.jpg [ 30.8 KiB | Przeglądany 2993 razy ]

Czy jeżeli producent zaleca dany olej, warto zmieniać go na inny?

dmaciekd pisze:
Czy jeżeli producent zaleca dany olej, warto zmieniać go na inny?

Nie....nie warto :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Indeks witryny » FAQ » Pewne Warsztaty