Wycięcie otworów w karoseri pod szyby w blaszaku

Modyfikacja, naprawa, pielęgnacja.
jacula

Wycięcie otworów w karoseri pod szyby w blaszaku

Post autor: jacula »

Chciałbym w moim blaszaku dorobić 2 szyby jedną za kierowcą a drugą za pasażerem czyli w drzwiach przesuwnych czy ktoś to robił ? chodzi mi o namiary ,efekt jak to wygląda no i koszt ? dziękuje
minimum

Re: Wycięcie otworów w karoseri pod szyby w blaszaku

Post autor: minimum »

Nie taniej wymienić drzwi z szybami ? Czasami można dorwać w świetnej cenie, szkoda zachodu z cięciem moim zdaniem i niekoniecznie wyniesie Cię to mniej jak za gotowe
VW T5 2.5 BPC + Wirus ( 195KM )
jacula

@minimum witaj :D
Drzwi ne ma problemu ale co z drugą stroną ? zależy mi po obydwu stronach .A druga sprawa to nie za bardzo chcę znów malować bo auto malowałem ponad miesiąc temu .W Krakowie pytałem jedną firmę i powiedzieli mi że robią do busów ale nie do VW T5 bo żle to im wychodzi i klijenci byli nie zadowoleni z ich usługi i już nie robią tego w T5 :oops:
minimum

Post autor: minimum »

hmmm fakt wybacz mój błąd , nie wiem dlaczego myślałem że masz drzwi po obu stronach skoro to nie multi xD widziałem gdzies film jak koles robił to sam, odkopię i podrzucę
VW T5 2.5 BPC + Wirus ( 195KM )
jacula

Nawet myślałem nakleić szyby czarne na karoserie ale koszty są duże bo musiałbym zakupić oryg szyby czarne i dopiero je nakleić na budę :roll:
Daroo

Post autor: Daroo »

będziesz montował jakieś tapicerki później?
jacula

Tak tapicerka będzie robiona ze sklejki i obita materiałem tak jak wcześniej miałem w mojej T4 :P
Daroo

Post autor: Daroo »

jak nie będziesz montował fabrycznych tapicerek to możesz wyciąć otwory jak na pierwszym filmie i wykończyć to uszczelką i będzie to nawet estetycznie wyglądać. Popytaj może któryś z blacharzy samochodowych zrobi taką usługę.
jacula

Gdzie taką uszczelkę dostanę ? możesz dać namiar do niej ? i jaką dokładnie rozmiar czy symbol :)
ODPOWIEDZ