Przerabiamy T5 na T6 - poradnik

Okna, relingi, bagażniki
beny140

Re: Przerabiamy T5 na T6 - poradnik

Post autor: beny140 »

Zrzut ekranu z 2018-09-27 00-02-23.png
(189.37 KiB) Pobrany 2 razy
Zrzut ekranu z 2018-09-27 00-02-30.png
(194.37 KiB) Pobrany 2 razy
Zrzut ekranu z 2018-09-27 00-02-37.png
(153.7 KiB) Pobrany 2 razy
Sxffactory

Post autor: Sxffactory »

Tylne lampy podłączyłem i trzeba tylko wymienić wtyczki i przepiąć piny. Problem mam z otwieraniem klapy bo jednak nie miałem takiej klamki tylko mechaniczną z wkładką zamka. Wydaje mi sie że brakuje mi jakichś części bo mam klamke z mikrostykiem i to cięgno które idzie od zamka i nie bardzo wiem gdzie je podpiąć. Mam wersje z centralnym zamkiem bez pilota. Czy muszę dokupić tą część?

[img] https://5.allegroimg.com/original/0c090 ... b8901af985
[/img]

Z przodu zamiast dziennych świecą mi postojowe ale z tym sobie poradze
Rowojtek

Post autor: Rowojtek »

Sxffactory pisze: Czy muszę dokupić tą część?
Musisz
Pedross

Post autor: Pedross »

Witam. Jestem w trakcie przerabiania. Z przodem radzę sobie całkiem nieźle. W mutlivanie z 2004r jest problem bo lampa lewa przednia haczy o obudowę elektryki pod akumulatorem( duża plastikowa puszka). Mam pomysł to podciąć i zamknąć hermetycznie. Z Kolei tył więcej problemów. Kupiłem klapę gołą i teraz nie wiem co mi jest tam potrzebne. Zamek pasuje ale klamka i wnętrze z silniczkiem jakie powinno być? Na allegro kompletne klapy albo gołe. Klamek brak. Posiada może ktoś nr części jakie będą mi potrzebne ?
Rowojtek

Post autor: Rowojtek »

Pedross pisze:Witam. Jestem w trakcie przerabiania. Z przodem radzę sobie całkiem nieźle. W mutlivanie z 2004r jest problem bo lampa lewa przednia haczy o obudowę elektryki pod akumulatorem( duża plastikowa puszka). ?
U mnie było podobnie, na styk.
Pedross pisze:Kupiłem klapę gołą i teraz nie wiem co mi jest tam potrzebne. Zamek pasuje ale klamka i wnętrze z silniczkiem jakie powinno być? Na allegro kompletne klapy albo gołe. Klamek brak. Posiada może ktoś nr części jakie będą mi potrzebne ?
Skorzystałem z ETKi, kupiłem klamkę i przycisk w ASO - nie było drogo. Też się namęczyłem bo ETKA dobrze nie pokazuje tej części. Musisz mieć siłownik elektryczny. Największym problemem był brak prądu w klapie. Kurde, to już dwa lata i słabą mam pamięć.
Karmelddz

Post autor: Karmelddz »

Witam panowie przerobiłem multivana t5 na t6. Wszystko pięknie poszło lecz jest jeden problem... Podlaczenie klapy był mechanizm na cięgno, a teraz mikrostyk jak to podłączyć proszę o pomoc.
GasManiekGarage

Post autor: GasManiekGarage »

Mam poliftową T5 z 2012 roku i mam pytanie co muszę dokupić żeby przód zrobić na T6 ?
Cz maskę mogę zostawić a założyć zderzak i lampy i błotniki od t6.1 ?
Pedross

Post autor: Pedross »

Maska jest inna. T5 lift i t6. Jedyne co Ci zostanie to pas przedni z belką bo jest taki sam w t6. Błotniki lampy zderzak maska nadkola. Nie wspomne o takich drobnostkach jak trójkąty błotników. Jeśli masz wersje z halogenami i chcesz założyć zderzak z halogenami od t6 to dojdzie zbiorniczek spryskiwaczy. U mnie przód kompletny i tył. Na dniach będę walczył z tą elektryką klapy aby to działało tak jak powinno
ODPOWIEDZ