Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » FAQ » Nadwozie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Felgi, które pokazałeś ... piękne. Co to jest ? To chyba nie VW.
Wnętrza Multivan'a nie wykluczam. Już włożyłem wnętrze z Caravelle więc do ewentualnej wymiany trzy tapicerki, dwa słupki i podłoga - pestka, najgorsze mam za sobą. Musze wspomnieć, że to była mega praca, na pewnym etapie miałem poważny kryzys i np. nie zrobiłem sterowania nagrzewnicy w suficie. Dziś bym w ogóle się tego nie podjął i poszukał tapicerek Startline'a, nie przypuszczałem, że odbiorę tyle miejsca. Ale jest estetycznie i o niebo ciszej.
Odnośnie zmiany wnętrza, gdyby ktoś potrzebował pomocy, to śmiało pisać na priv. Jest tam kilka zagadek.

Aha, no podpuściłeś mnie z tym zawiasem ;) Znam zalety, mam C5 hydro.

felga: http://www.customvanz.com/VOLKSWAGEN-TR ... STOCK.html

mnie też kusiło wnętrze z multika, ale poza wieloma zaletami jest kilka wad a mianowicie tak jak wspomniałeś pomniejszenie przestrzeni no i dwa że przy użytku ogólnym auta trzeba dodatkowo zabezpieczać tapicerkę ewentualnie uważać przy przewożeniu rzeczy żeby nie zrysować plastików. Ale dla osób użytkujących auto głównie w sposób osobowy to pierwsza klasa.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Indeks witryny » FAQ » Nadwozie