Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » FAQ » Klimatyzacja / Ogrzewanie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Tak mam podłączone + - i CANy i wszystko działa (prawie) umie ustawić na wietrzenie auta tzn. bez pieca tylko powietrze. Jak ustawie na grzanie tez wszystko startnie jak powinno tylko ze zaras gasnie bo pięć chce zamknąć zawór n279 a u mnie go nie ma i łapie błąd. Zasymuluje mu ten zawór i zobaczymy co będzie dalej. Myślę że będzie działać.

Tło mam niebieskie tak jak powinno być w moim modelu roczniku.

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Hej, jak to jest z tymi dogrzewaczami?

Czy ma ktoś info do jakich aut montowali dogrzewacze (w sensie VW T5)? W nowych T6 w każdym dieslu jest dogrzewacz i nawet jak auto kupowane nie ma ogrzewania postojowego to wystarczy dokupić pilota i przeprogramować komputer. Mamy wtedy pełne "webasto" programowane z pilota (wyświetlacz jest na pilocie). Różni się od tego zamawianego za 6tys zł tym że nie ma zegara pod lusterkiem i nie ma dodatkowego akumulatora i ASO życzy sobie za taki pilocik 2 tys zł ;)

W moim osobowym aucie (Volvo V70) mam "webasto" ale jakbym nie miał to auta na rynek północny miały i tak seryjnie całą instalacje i wystarczyło tylko wgrać program w ASO i pojawiało się nowe menu w komputerze.

Z kolei w VW T4 także mam "webasto" ale z tego co wiem to dogrzewaczy nie montowali seryjnie.

Przymierzam się do kupienia drugiego busika i celuje albo w jakieś zadbane T5 albo nowe T6. Akurat znalazłem T5kę ale bez "webasta". Zanim się wybiorę na oględziny chciałem podpytać jak to jest w T5tkach. Auto jest z 2007 roku, wersja Caravelle Comfortline z klimatronikiem. Czy są jakieś wytyczne wg których wiadomo że w danym modelu na 100% jest dogrzewacz?

Tak jest nalepka na drzwiach kierowcy 28W to dogrzewacz 40W to pelne ogrzewanie postojowe. Wystaje tez rurka tłumika pod podłogą od strony kierowcy.

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Indeks witryny » FAQ » Klimatyzacja / Ogrzewanie