Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » FAQ » Wnętrze

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Cześć, mam ogromną prośbę - posiadam Multivana T5 rok 2003/2004 i poszukuję plastiku, który znajduje się wewnątrz uchwytu drzwi od strony kierowcy (wewnątrz auta). Jeśli ktokolwiek z Was miałby odsprzedaż albo może poradzić gdzie go dostanę - będę niezmiernie wdzięczna :-) Dodam że w ASO uzyskałam informację, że już tego nie produkują i nie da się zamówić nowej... na allegro / olx niestety brak, musiałabym kupić całą tapicerkę drzwi :-(
Liczę na Waszą pomoc :-)
PS zamieszczam zdjęcia żeby wiadomo było o czym piszę :D

Załączniki:
3.JPG [590.8 KiB]
Pobrany 7 razy
2.JPG [686.71 KiB]
Pobrany 7 razy
1.JPG [1.61 MiB]
Pobrany 7 razy

Drodzy,

Podpowiedzcie proszę co zrobić w tym temacie, jestem trochę bezradna... mam kupić całą tapicerkę drzwi żeby wymienić ten uchwyt? Brrrr :(

trochę dziwne żeby aso nie mogło tego zamówić. Rozumiem, że może nie być na magazynie w kraju i w niemczech ale powinni nawet po kilku miesiącach być w stanie ściągnąć. Pytałaś po numerze części czy tak ogólnie? Bo jak ogólnie to może nie chciało się Panu szukać i na odczepnego coś powiedział. Spróbuj może zadzwonić do innego aso i zapytać konkretnie po numerze części: 7H5 867 195A kolor 7R3.

Daroo byłam moim multivanem w aso i Pan osobiście sprawdzał jaka to część brakuje i pokazywał mi to w katalogu, mówiąc że tego już nie da się zamówić bo nie produkują. Też wydało mi się to dziwne :( Wielkie dzięki za Twoją sugestię - spróbuję jeszcze w innym aso:)

karo pisze:
Cześć, mam ogromną prośbę - posiadam Multivana T5 rok 2003/2004 i poszukuję plastiku, który znajduje się wewnątrz uchwytu drzwi od strony kierowcy (wewnątrz auta). Jeśli ktokolwiek z Was miałby odsprzedaż albo może poradzić gdzie go dostanę - będę niezmiernie wdzięczna :-) Dodam że w ASO uzyskałam informację, że już tego nie produkują i nie da się zamówić nowej... na allegro / olx niestety brak, musiałabym kupić całą tapicerkę drzwi :-(
Liczę na Waszą pomoc :-)
PS zamieszczam zdjęcia żeby wiadomo było o czym piszę :D

A co jest nie tak z tym plastikiem. Na eBay.de jest masa tych tapicerek?

Filutek - w moim egzemplarzu brakuje samego plastiku - uchwytu. Nie chciałabym wydawać dziesięć razy więcej kasy na całą tapicerkę skoro potrzebuję tylko ten plastik... A sprzedawcy, którzy wystawiają na aukcji całą tapicerkę nie chcą lub nie mają na sprzedaż samego plastiku - zbadałam już temat doszczętnie :(

Daroo - dzwoniłam do innego ASO - podałam im numer tej części (dzięki wielkie za ten numer bo wcześniej go nie miałam :) ) i powiedzieli że można zamówić z Niemiec. Tydzień czasu zajmie dostawa. Mam nadzieję, że temat będzie rozwiązany - muszę jeszcze im tylko zadzwonić i podać mój nr vin, bo oryginalnie mój plastik powinien być w kolorze beżu, a oni sprawdzili mi kolor antracyt (szczerze - w ogóle mi nie zależy żeby był w beżu, może być antracyt, chcę się tylko upewnić że to ta część, bo mnóstwo jest w internecie tych uchwytów do t5, ale okazuje się że dotyczą Caravelle, a nie Multivana, a różnica jest ogromna).

Daroo - czy orientujesz się jaka jest różnica pomiędzy nr części który mi podałeś - z końcówką "A" a z końcówką "B"? Mianowicie 7H5 867 195B? Po wrzuceniu numeru części wyszła mi aukcja na allegro właśnie z numerem z końcówką "B" i zastanawiam się czy podpasuje...

inne lata produkcji ten z "B" jest od 2008-2009 i później bodajże od 2011-2014.

Daroo wielkie dzięki, Twoja pomoc jest nieoceniona!!! :) W takim razie działam dalej z ASO :)

zweryfikuj jeszcze w ASO wszystko, ale nie powinno być problemu. Twój kolor to 7R3.

Daro jesteś WIELKI!! Bardzo dziękuję za Twoją cenną pomoc, udało się zamówić w innym ASO - niestety mój kolor faktycznie nie jest już produkowany ale pocieszyłam się antracytem, który jest jak najbardziej dostępny, najwyraźniej w pierwszym ASO w którym pytałam Panu nie chciało się tego sprawdzić.
Uchwyt już zamontowany a moja twarz uśmiechnięta:) Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Indeks witryny » FAQ » Wnętrze