Orientacyjna wycena.

Silniki diesla o pojemnośc 1.9 lub 2.0 (po face liftingu)
JanNJA

Orientacyjna wycena.

Post autor: JanNJA »

Cześć,

Dziś kupiłem t5 z 2006 roku. Silnik 1.9 102km. Po wstępnych oględzinach do zrobienia jest kilka rzeczy. Będę wdzięczny za pomoc w orientacyjnej wycenie:
- regeneracja turbo
- regeneracja maglownicy
- wymiana modułu abs

Dodatkowo czy da się zamontować tempomat?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

Janek
asedas
Administrator

Re: Orientacyjna wycena.

Post autor: asedas »

Tempomat chyba ktoś opisywał na forum, poszukaj.

Odnośnie regeneracji turbo to nie polecam, kup nową bo będziesz kombinować i wyjdzie niewiele taniej, a nową masz już na długo. Garrett pewnie koło 2-2,5k

Maglownica ok. 1k
Obrazek
tofidel77

Post autor: tofidel77 »

Magiel dobra urzywka 500
Tempomat 200 zl i 2h roboty
Turbo jak wyżej jak nie chcesz mieć problemów to dobra urzywka (mogę dac i namiar na sprawdzonego spprzedwce) albo nowa. Ja regenerowane 3 razy bo cały czas auto kopcil, wymieniłem na Urzywane i w końcu nie kopci
Model od 500 do 1500 zależy jaki numer
Rowojtek

Post autor: Rowojtek »

Asedas ma rację. Jak chcesz jeździć, to turbo nowe. Raz w życiu zregenerowałem bo chciałem tanio i dobrze. Najpierw miałem tanio, a teraz mam dobrze.

Z regeneracją maglownicy poszukaj specjalistycznego warsztatu. Większość rozkręca, czyści, poleruje i wkłada nowe uszczelniacze. Najgorzej z luzem listwy - potrafią wkręcić śrubę, żeby docisnąć.
To tez nie gwarantuje sukcesu. Co prawda chodziło o hydrowóz Citroen C5. Jeden z najlepszych warsztatów w Łodzi zregenerował maglownicę za 800zł. Odpowietrzając układ, spalili mi pompę hydro i uszkodzili siłowniki zawieszenia bo nie wiedzieli, jak to się robi. No to do 800 dołożyłem 2800 bo skutki naprawiałem pół roku, a nowa maglownica z wymianą w ASO - 3100.
Ale jak mówią - jest ryzyko, jest zabawa.
ODPOWIEDZ