Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » FAQ » Elektryka / Oświetlenie / Audio/Video / Navi

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

filutek pisze:
Potrzebne czesci:
-sterownik
[/color]

Mam kilka pytań do Filutek. Pierwsze być może zwali Cię z nóg więc usiądź. O jaki sterownik chodzi ?

A teraz dalej.
Chcę zmienić kierownicę na Multi (taka jak Twoja, z przyciskami do prędkości) za pomocą kabla Kunset. Mam Pioneer SPH-DA-120. Czy radio to rozpozna przyciski z kierownicy ? Raczej nie. Znalazłem więc taki adapter: http://allegro.pl/sterowanie-z-kierownicy-vw-passat-b5-b5fl-97-04-i7116957783.html

Idę w dobrym kierunku ? Jeśli nie, to masz pomysł jak podłączyć to radio do kierownicy ?
A na marginesie, naprawdę nie ma możliwości podłączenia kierownicy poliftowej bez interfejsu kosztownego ?

Rowojtek pisze:
filutek pisze:
Potrzebne czesci:
-sterownik
[/color]

Mam kilka pytań do Filutek. Pierwsze być może zwali Cię z nóg więc usiądź. O jaki sterownik chodzi ?

A teraz dalej.
Chcę zmienić kierownicę na Multi (taka jak Twoja, z przyciskami do prędkości) za pomocą kabla Kunset. Mam Pioneer SPH-DA-120. Czy radio to rozpozna przyciski z kierownicy ? Raczej nie. Znalazłem więc taki adapter: http://allegro.pl/sterowanie-z-kierownicy-vw-passat-b5-b5fl-97-04-i7116957783.html

Idę w dobrym kierunku ? Jeśli nie, to masz pomysł jak podłączyć to radio do kierownicy ?
A na marginesie, naprawdę nie ma możliwości podłączenia kierownicy poliftowej bez interfejsu kosztownego ?
Do kabla brakuje ci jeszcze sterownik taki jak na dołączany zdjęciu, dokładny numer musze sprawdzić
Nie orginalne Radio na 100% nie rozpozna kierownicy.

Jaki adapter dodatkowo do twojego radia ci będzie potrzebny nie jestem wstanie odpowiedzieć.

Kierownicę są w 2 opcjach z tel. i bez.

Kierownica z polifta nie będzie bez adaptera ci działać nie ma takiej opcji. Jak by była to bym ją miał

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180105/15c51a6a8e92d906326accf3ef0d0326.jpg[/img]

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Dziękuję. Wszystko jasne.
Nie pomyślałem, a było to proste, że skoro Filutek nie ma kierownicy z polifta, to znaczy, że się nie da ;)

Rowojtek pisze:
Dziękuję. Wszystko jasne.
Nie pomyślałem, a było to proste, że skoro Filutek nie ma kierownicy z polifta, to znaczy, że się nie da ;)
Da się tylko Filutek nie zapłaci 200 za sam adapter

Będę montował kierownicę T6 do mojego T5 2006. Czy mogą wystąpić problemy z "widzialnością" poduszki? Nic nie wystrzeli po podłączeniu?
Widzialnością przez sterownik oczywiście ;)

Rowojtek pisze:
Będę montował kierownicę T6 do mojego T5 2006. Czy mogą wystąpić problemy z "widzialnością" poduszki? Nic nie wystrzeli po podłączeniu?
Widzialnością przez sterownik oczywiście ;)
Sprawdź będziemy wiedziec

A kabel pasuje?

Odepnij aku i nic się nie stanie nawet błędu nie będzie. Jeżeli poduszka i okablowanie jest kompatybilna.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Indeks witryny » FAQ » Elektryka / Oświetlenie / Audio/Video / Navi