Zarejestruj się    Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » FAQ » Klimatyzacja / Ogrzewanie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

filutek pisze:
Te kratki na słupku B to ma chyba tylko multivan jeżeli chodzi o modele do 2009.

Większość Caravelle, Multivan, Shuttle do połowy roku 2016.
Nawet Sartline miał:
Załącznik:
comedor_1.jpg
comedor_1.jpg [ 32.24 KiB | Przeglądany 1089 razy ]

Multivan bez nawiewów:
Załącznik:
multi.jpg
multi.jpg [ 28.15 KiB | Przeglądany 1089 razy ]

Rowojtek pisze:
filutek pisze:
Te kratki na słupku B to ma chyba tylko multivan jeżeli chodzi o modele do 2009.

Większość Caravelle, Multivan, Shuttle do połowy roku 2016.
Nawet Sartline miał:
Załącznik:
comedor_1.jpg

Multivan bez nawiewów:
Załącznik:
multi.jpg
A jednak
A myślałem ze wiem wszystko.

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

słupki jak na pierwszym zdjęciu te ze startline'a występowały nawet w transporterach.
Co do wiedzy "wszystkiego" to ja cztery lata zgłębiam temat t5 i ciągle coś mnie zaskoczy:)

Chciałbym kupić świadomie wersję która pozwoli na doposażenie w razie co o jakieś bajery.
Najgorzej zaoszczędzić, a późńęj zdziwić się, żę 3 razy więcej trzeba zapłacić lub po prostu się nieda.

Daroo pisze:
słupki jak na pierwszym zdjęciu te ze startline'a występowały nawet w transporterach.
Co do wiedzy "wszystkiego" to ja cztery lata zgłębiam temat t5 i ciągle coś mnie zaskoczy:)

Dokładnie. Jak pierwszy dobrałem się do Etki, to oczy miałem jak złotówki. Można zbudować tysiąc kobinacji T5. Jest też wiele części, niby takich samych, a w kolejnych latach różniących się od siebie.

Podłączam się pod temat - jak rozpoznać, że VW Caravelle ma w ogóle klimatyzację na tył - czy świadczy o tym obecność takiego panelu jak wrzucił wcześniej zdjęcia kolega piotrct, a z kolei jak są pokrętła to tylko jest ogrzewanie na tył?

Witam
Poszukuje t5 multivan ale nie chce sie wkopac Ja chce zeby z tylu byla klimatyzacja nie tylko z przodu , Bo nr klimatronic 2 strefy to ma tylko przod prawy lewy a tyl nie ma klimy? tylko przewietrzanie ?
Prosze o pomoc w tej sprawie

Krtek pisze:
Podłączam się pod temat - jak rozpoznać, że VW Caravelle ma w ogóle klimatyzację na tył - czy świadczy o tym obecność takiego panelu jak wrzucił wcześniej zdjęcia kolega piotrct, a z kolei jak są pokrętła to tylko jest ogrzewanie na tył?

najłatwiejszy sposób to zerknąć na rurki klimatyzacji które idą z przedniej nagrzewnicy. Przy jednej z nich jest widoczne rozgałęzienie na tył.

rafalw115 pisze:
Witam
Poszukuje t5 multivan ale nie chce sie wkopac Ja chce zeby z tylu byla klimatyzacja nie tylko z przodu , Bo nr klimatronic 2 strefy to ma tylko przod prawy lewy a tyl nie ma klimy? tylko przewietrzanie ?
Prosze o pomoc w tej sprawie

poza wersją Startline to chyba wszystkie miały klimatyzację na tył. Jak chcesz być pewien to najprostszy sposób sprawdzić czy idą rurki na tył.

Ja miałem Multivana lifta 2010r w wersji comfortline( nie byl to startline) i nie miał klimy na tył :o :o
Auto było w oryginalne po 1 właścicielu,nie żadna przeróbka czy coś takiego.
Do tej pory jestem zdziwiony ale taki naprawdę był także wszystkiego można się spodziewać.

binek pisze:
Ja miałem Multivana lifta 2010r w wersji comfortline( nie byl to startline) i nie miał klimy na tył :o :o
Auto było w oryginalne po 1 właścicielu,nie żadna przeróbka czy coś takiego.
Do tej pory jestem zdziwiony ale taki naprawdę był także wszystkiego można się spodziewać.

może w opcji był brak klimy na tył ;) a tak na poważnie to wszystkie przedlifty które do tej pory widziałem (główne wersje comfort) miały klimę z tyłu. W poliftowym zaczęły się oszczędności i może w tylną trzeba było doposażyć w uboższych wersjach. Ale tak czy inaczej najprostszy sposób na sprawdzenie to rozgałęzienie rurek na tył.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Indeks witryny » FAQ » Klimatyzacja / Ogrzewanie