Regulamin t5-forum.pl

Witamy Cię, nowy użytkowniku. Regulaminu znać nie musisz, lecz jego nieprzestrzeganie może skutkować szybkim znikaniem Twych postów.
macieck
Założyciel
Posty: 422
Rejestracja: 03 cze 2012, 19:20
Lokalizacja: SZA / DWR

Regulamin t5-forum.pl

Post autor: macieck »

Witam na forum miłośników i posiadaczy T5.

Aby uzyskać pełny dostęp do uczestnictwa forum, należy przywitać się w dziale POWITALNIA.

Staraj się przestrzegać obowiązujących u nas reguł, a współpraca będzie odbywać się miło.

REGULAMIN:
0. Administrator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie i jego rozwój. Zaleca się zatem zaglądanie tutaj co jakiś czas.

1. Udział w życiu forum, rejestracja, dodawanie postów są bezpłatne.

2. Użytkownik obowiązany jest stosować się w ramach używania forum do regulaminu. Świadome lub nieświadome łamanie zasad tu zamieszczonych skutkować może usuwaniem postów bez podania przyczyny. W skrajnych przypadkach następować może również usuwanie użytkownika.

3. Zabronione jest dodawanie materiałów o treści powszechnie uznawanej za obraźliwą.

4. Zabronione jest powodowanie konfliktów, obrażanie innych użytkowników forum, doprowadzanie do waśni.

5. Forum o tematyce T5 na pewno nie jest forum politycznym. Wszelkie głębokie dyskusje polityczne mogą zostać usunięte bez podawania przyczyn.

6. Zabronione jest dodawanie jednego postu pod drugim. Do tego służy opcja 'edytuj', aby zmienić treść posta, gdy coś nowego przyjdzie nam do głowy.

7. Pomysły na 'nabijanie' sobie liczby postów będą skutecznie eliminowane. Przez 'nabijanie' sobie postów rozumie się pisanie jednego postu pod drugim, odpowiedzi o treści 'aha' 'ok', czy 'nie wiem ale pytaj kogo innego to może wie'.

8. Pomysły na zmiany/rozwój forum należy zgłaszać do administratora, lub TUTAJ

9. Zdjęcia dodawane przez użytkowników mogą mieć rozmiar max 800x600. Więcej informacji o tym jak dodawać zdjęcia - TUTAJ
Zablokowany